METALTEC-1

®

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE PRO DOKONALE HLADKÝ CHOD MOTORŮ, PŘEVODOVEK, HYDRAULIKY!

Metal Conditioner METALTEC není tradičním doplňkem do oleje.

  • SNIŽUJE TŘENÍ, TEPLOTU, OPOTŘEBENÍ POVRCHU KOVŮ.

ZVYŠUJE ODOLNOST PROTI EXTRÉMNÍMU ZATÍŽENÍ TŘECÍCH PLOCH A PŘÍPADNÉMU ZADŘENÍ, PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST DÍLŮ A JEJICH POVRCHŮ,

ÚČINNĚ CHRÁNÍ PROTI KOROZI.

  • MOLEKULÁRNĚ SE NAVAZUJE POUZE NA KOV

UNIKÁTNÍ JAKO ADITIVUM DO OLEJŮ -

motorové, převodovkové, hydraulické.​

Metal Conditioner METALTEC je 100 % syntetickou tekutinou, která neobsahuje žádná pevná tělesa, jako například přísady na bázi teflonu čili PTFE, kuličky mědi nebo molekuly olova apod.

Z tohoto důvodu nehrozí žádné riziko ucpávání filtrů a olejových mazacích kanálků, rovněž nejsou žádné problémy s odváděním tepla. Je prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti, neměnící plastické vlastnosti kovů, působící na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chránící kovy stálou syntetickou molekulární vazbou s obsahem inhibitoru koroze. Charakterizuje se velkou molekulovou hmotností, vysokou chemickou a termickou stabilitou, nezapočítává se do skupiny nebezpečných výrobků, neobsahuje žádné škodlivé složky, ani žádná rozpouštědla s nízkou molekulovou stabilitou, zmenšuje / snižuje oxidační schopnost kovů.
 

Metal Conditioner METALTEC se molekulárně váže s chráněnou třecí plochou, kde vytváří na všech rotačních a třecích stěnách mikromolekulární ochrannou vrstvu. Promíchaný s olejem vytváří trvalou a odolnou mikromolekulární mazací vrstvu s vysokou pevností a kluzností odolávající vysoké teplotě a značnému mechanickému zatížení, zabraňuje suchému tření (studenému startu). Vlivem cirkulace olejových náplní se Metal Conditioner METALTEC dostává na kluzné a třecí plochy kde okamžitě vytvoří mikromolekulární vnitřní ochrannou strukturu a vnější ochranný film. Metal Conditioner METALTEC působí ihned po jeho aplikaci, účinkuje přímo na kov na molekulární úrovni.
 

Složení Metal Conditioneru METALTECu, který neobsahuje nebezpečné látky a není klasifikován jako nebezpečný!

1/6

METALTEC zvyšuje kvalitu motorového oleje

Přísada přípravku Metal Conditioneru METALTECu do motorového oleje má významný vliv na zlepšení jeho vlastnosti proti opotřebení a v menší míře i na jeho proti zadírací vlastnosti. Má vliv na snížení součinitele tření.

METALTEC zušlechťuje kovy

METALTEC je prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti, neměnící plastické vlastnosti kovů, působící na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chránící kovy stálou syntetickou molekulární vazbou s obsahem inhibitoru koroze.

METALTEC snižuje tření

METALTEC podstatně snižuje tření, zvyšuje životnost dílů, snižuje spotřebu energii, a co zajímá každého nejvíce, zvyšuje životnost kovových součástí a výkon zařízení

Hlavní výhody

Nejprodávanější zboží